Pazartesi
02:00 Binbir Gece (tekrar) Kanal D
03:20 Kod Adı (tekrar) Kanal D
07:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
09:30 Çocuklar Duymasın (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:00 Kurtlar Vadisi (tekrar) K.Avrupa
11:15 Zerda (tekrar) ATV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
13:20 Beyaz Gelincik (tekrar) ATV
13:30 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
14:00 Gümüş (tekrar) Kanal D
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
14:30 Candan Öte (tekrar) Star TV
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
19:30 Deli Yürek (tekrar) K.Avrupa
20:00 Karınca Yuvası Kanal D
20:00 Avrupa Yakası (tekrar) ATV
20:00 İki Aile Star TV
20:15 Acı Hayat (özet) Show TV
21:00 Acı Hayat Show TV
21:45 Beyaz Gelincik ATV
22:00 Kod Adı Kanal D
Salı
02:00 Arka Sokaklar (tekrar) Kanal D
04:50 Evdekiler (tekrar) Star TV
05:00 Vay Anam Vay (tekrar) Kanal D
05:30 Taşların Sırrı (tekrar) Star TV
06:30 Bücür Cadı (tekrar) Star TV
07:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
09:30 Çocuklar Duymasın (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:15 Zerda (tekrar) ATV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
12:30 Ekmek Teknesi (tekrar) K.Avrupa
13:00 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
13:20 Beyaz Gelincik (tekrar) ATV
14:00 Gümüş (tekrar) Kanal D
14:30 Candan Öte (tekrar) Star TV
16:20 İki Aile (tekrar) Star TV
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
19:30 Ekmek Teknesi (tekrar) K.Avrupa
19:45 Deli Dolu TGRT
20:00 Sıla (tekrar) ATV
20:00 Arka Sokaklar Kanal D
20:15 Adak Show TV
21:15 Eksik Etek Kanal 7
21:45 Hatırla Sevgili ATV
22:00 Binbir Gece Kanal D
22:00 Yanık Koza Show TV
Çarşamba
02:00 Kırık Kanatlar Kanal D
05:30 Aşkına Eşkiya (tekrar) Show TV
06:00 Evdekiler (tekrar) Star TV
07:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
08:45 Çocuklar Duymasın (tekrar) ATV
10:00 Zerda (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
12:30 Kurtlar Vadisi (tekrar) K.Avrupa
13:00 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
14:30 Candan Öte (tekrar) Star TV
16:00 İki Aile (tekrar) Star TV
16:30 Cennet Mahallesi (tekrar) Show TV
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
19:45 Erkeksen Seyret TGRT
20:00 Karagümrük Yanıyor Star TV
20:00 Yaprak Dökümü Kanal D
20:00 Avrupa Yakası ATV
21:30 Rüya Gibi Show TV
22:00 Erkekler Ağlamaz ATV
22:00 Kırık Kanatlar (tekrar) Kanal D
22:45 Yanık Koza (tekrar) Show TV
Perşembe
04:50 Evdekiler (tekrar) Star TV
05:30 Aşkına Eşkiya (tekrar) Show TV
07:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
08:45 Çocuklar Duymasın (tekrar) ATV
10:00 Zerda (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
12:30 Hayat Bağları (tekrar) K.Avrupa
13:00 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
13:20 Beyaz Gelincik (tekrar) ATV
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
14:30 Candan Öte (tekrar) Star TV
16:00 İki Aile (tekrar) Star TV
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
19:30 Kurtlar Vadisi (tekrar) K.Avrupa
19:45 Aynı Çatı Altında TGRT
20:00 Şöhret ATV
20:15 Sevda Çiçeği Show TV
20:30 Pertev Bey in Üç Kızı TRT 1
22:00 Gülpare Show TV
22:10 Ahh İstanbul ATV
22:25 Hayat Türküsü TRT 1
22:30 Hırsız Polis Kanal D
Cuma
07:30 Sihirli Annem (tekrar) Kanal D
09:30 Çocuklar Duymasın (tekrar) ATV
11:00 Bizimkiler (tekrar) Flash TV
11:15 Zerda (tekrar) ATV
11:50 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
13:00 En Son Babalar Duyar (tekrar) Star TV
13:20 Beyaz Gelincik (tekrar) ATV
14:00 Gümüş (tekrar) Kanal D
14:00 Tatlı Kaçıklar (tekrar) TGRT
14:15 Kezban Yenge (tekrar) Kanal 7
17:15 Yabancı Damat (tekrar) Kanal D
20:00 Yabancı Damat Kanal D
20:00 Benim Annem Kanal 7
20:00 Sıla ATV
20:15 Bulamadım Show TV
21:30 Şifacı (tekrar) Kanal 7
22:00 Ihlamurlar Altında Kanal D
22:20 Hatırla Sevgili (tekrar) ATV
Cumartesi
01:10 Bizim Evin Halleri (tekrar) TRT 1
02:00 Binbir Gece (tekrar) Kanal D
03:20 Fırtına (tekrar) Kanal D
04:50 Evdekiler (tekrar) Star TV
10:00 En İyi Arkadaşım (tekrar) Show TV
13:00 Sahte Prenses (tekrar) Show TV
14:50 Sev Kardeşim (tekrar) Kanal D
15:00 İmkansız Aşk (tekrar) Star TV
16:05 Pertev Bey in Üç Kızı (tekrar) TRT 1
16:40 İki Aile (tekrar) Star TV
16:50 Karınca Yuvası (tekrar) Kanal D
19:45 Çemberimde Gül Oya_2006 Kanal 7
20:00 Fırtına Kanal D
20:00 Avrupa Yakası (tekrar) ATV
20:15 Hayat Türküsü (özel bölüm) TRT 1
22:00 Gümüş (tekrar) Kanal D
Pazar
02:30 Karınca Yuvası (tekrar) Kanal D
03:40 Sağır Oda (tekrar) Kanal D
05:00 Vay Anam Vay (tekrar) Kanal D
08:00 Kız Babası (tekrar) Show TV
08:15 Karınca Yuvası (tekrar) Kanal D
10:10 Acemi Cadı (tekrar) Kanal D
14:50 Arka Sokaklar (tekrar) Kanal D
15:00 Selena (tekrar) ATV
16:50 Binbir Gece (tekrar) Kanal D
17:00 En İyi Arkadaşım (tekrar) Show TV
20:00 Selena ATV
20:00 Acemi Cadı Kanal D
20:15 Cennet Mahallesi Show TV
21:45 Eksik Etek Kanal 7
22:00 Emret Komutanım (tekrar) Show TV
22:00 Sağır Oda (tekrar) Kanal D